Entský snem
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokusy o umenie, alebo lepšie raz vidieť ako sto krát počuť...

+5
Tauren
ariel
kambodzak
DejF
Vuel
9 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Pokusy o umenie, alebo lepšie raz vidieť ako sto krát počuť... - Stránka 2 Empty Re: Pokusy o umenie, alebo lepšie raz vidieť ako sto krát počuť...

Odoslať  Tauren Pi október 02, 2009 5:02 pm

musim to previest na krivky a potom to mozete zvacsovat kolko chcete
ty by si mal byt treti zlava

ado - dan - dejf - progy - verca - chilli - mato mestanek

dan sorry za ten vrkocik, ale ine ma nenapadlo (a musel som ta nejak odlisit od dejfa)
a asi tam chyba jakub gurcik a jakub svoboda, ale sak to mi napiste, ze kto tam je naozaj
ak nesuhlasite so svojou podobiznou, napiste vasu predstavu a posnazim sa vytvorit ine...
Tauren
Tauren

Počet príspevkov : 43
Age : 35
Registration date : 15.01.2009

Návrat hore Goto down

Pokusy o umenie, alebo lepšie raz vidieť ako sto krát počuť... - Stránka 2 Empty Re: Pokusy o umenie, alebo lepšie raz vidieť ako sto krát počuť...

Odoslať  Vuel So október 03, 2009 12:25 pm

Tak pekne po poriadku:

Z tých lôg sa mi páči to prvé s poikami a to s diabolom. To s diabolom je v celku fajn, ale k tomu s poikami mám pripomienku. Plamene od tela musia ísť preč. Vytvára to efekt ako keď žonglér horí, mimo toho je to neprehľadné a pôsobí to akoby to bolo len náhodne načarbané.

Tie podobizne mi prídu jednoducho zbytočné. Mimo toho že nás podľa nich ľudia nespoznajú, vôbec nie sú potrebné a podľa mňa ani veľmi kvalitne urobené. Ak by sme už chceli použiť podobizne, lepšie by boli karikatúry ako hlavy rozlíšené účesmi.
Vuel
Vuel
Admin

Počet príspevkov : 113
Age : 29
Location : Trnava
Registration date : 07.04.2008

https://entskysnem.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Pokusy o umenie, alebo lepšie raz vidieť ako sto krát počuť... - Stránka 2 Empty Re: Pokusy o umenie, alebo lepšie raz vidieť ako sto krát počuť...

Odoslať  Tauren Po október 05, 2009 1:35 pm

Vuel napísal:Plamene od tela musia ísť preč. Vytvára to efekt ako keď žonglér horí, mimo toho je to neprehľadné a pôsobí to akoby to bolo len náhodne načarbané.

toto budem riesit, az ked mi odpovedia vsetci. nema zmysel zapracovat pripomienky jedneho cloveka, kym sa ostatni k tomu nevyjadrili.
inac ten ohen cez telo vadil tusim iba tebe.

Vuel napísal:Tie podobizne mi prídu jednoducho zbytočné. Mimo toho že nás podľa nich ľudia nespoznajú, vôbec nie sú potrebné a podľa mňa ani veľmi kvalitne urobené. Ak by sme už chceli použiť podobizne, lepšie by boli karikatúry ako hlavy rozlíšené účesmi.

tie tvare som tam dal iba z haluze. vobec to nemusite pokladat za navrh, bola to len inspiracia. co keby si ty skusil navrhnut nejake logo? (a potom sa vyjadril? - ja kreslit neviem, ponukol som len to, co ma v danej chvili napadlo).

robil vlastne niekto okrem mna navrh na logo? ze by sme sa vedeli dohodnut, inspirovat?
Tauren
Tauren

Počet príspevkov : 43
Age : 35
Registration date : 15.01.2009

Návrat hore Goto down

Pokusy o umenie, alebo lepšie raz vidieť ako sto krát počuť... - Stránka 2 Empty Re: Pokusy o umenie, alebo lepšie raz vidieť ako sto krát počuť...

Odoslať  Vuel Po október 05, 2009 5:37 pm

Logá ja nerobím, teda už dlhší čas nie a celkom vhodná myšlienka že či vlastne nejaké logo potrebujeme. Zíde sa síce, no pokiaľ nemáme vlastné plagáty na vlastné show, všade sme len Inner Lume, teda logo nemá zmysel. Ak by chcel niekto uviesť ako príklad tričká, počas ohňoviek na tričká snáď nikto nepozerá a ak áno tak je zlá ohňovka, to však dúfam nebude náš prípad...
Vuel
Vuel
Admin

Počet príspevkov : 113
Age : 29
Location : Trnava
Registration date : 07.04.2008

https://entskysnem.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Pokusy o umenie, alebo lepšie raz vidieť ako sto krát počuť... - Stránka 2 Empty Re: Pokusy o umenie, alebo lepšie raz vidieť ako sto krát počuť...

Odoslať  Tauren Po október 05, 2009 9:25 pm

cize mi teraz nepriamo naznacujes, ze som sa s tym ondil zbytocne... dik moc.
myslel som ze vam mozem s niecim pomoct, ale chapem, ze si chcete svoje veci riesit sami.
p.s.: Dan, dost si sa v poslednej dobe zmenil.
Tauren
Tauren

Počet príspevkov : 43
Age : 35
Registration date : 15.01.2009

Návrat hore Goto down

Pokusy o umenie, alebo lepšie raz vidieť ako sto krát počuť... - Stránka 2 Empty Re: Pokusy o umenie, alebo lepšie raz vidieť ako sto krát počuť...

Odoslať  DejF Po október 05, 2009 9:30 pm

ohen cez telo - ten vadi aj mne len som to nevedel dostatocne dobre (ako Dan) sformulovat. Loga navrhoval nejake aj Andy a ja som tiez par nacrtkov spravil. Mne to nepripada ako zbytocna robota. Mne sa to paci a som rad ze si s tými logami zacal z vlastnej iniciatívy.
DejF
DejF

Počet príspevkov : 174
Age : 30
Registration date : 25.11.2008

Návrat hore Goto down

Pokusy o umenie, alebo lepšie raz vidieť ako sto krát počuť... - Stránka 2 Empty Re: Pokusy o umenie, alebo lepšie raz vidieť ako sto krát počuť...

Odoslať  Vuel Ut október 06, 2009 7:26 pm

Nechcem tým povedať že si sa tými logami zaoberal zbytočne, len tými podobizňami. K tým logám som vyjadril len vlastný názor, nenútim vás s ním súhlasiť...

To aký som je iná téma, nehovoriac o tom že to je skôr vec mojich blízkych priateľov a mňa.
Vuel
Vuel
Admin

Počet príspevkov : 113
Age : 29
Location : Trnava
Registration date : 07.04.2008

https://entskysnem.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Pokusy o umenie, alebo lepšie raz vidieť ako sto krát počuť... - Stránka 2 Empty Re: Pokusy o umenie, alebo lepšie raz vidieť ako sto krát počuť...

Odoslať  Tauren Ut október 06, 2009 7:38 pm

ok.
a co ta tak ** ze si ma musel na 10.vyroci gondoru zotriet, ze ked ja nemam ziadnu hru, tak tam nemam co robit?

/Svoje osobné myšlienky si rieš osobne, ďalšie "výlevy" budú automaticky mazané a považované za flame. V.
Tauren
Tauren

Počet príspevkov : 43
Age : 35
Registration date : 15.01.2009

Návrat hore Goto down

Pokusy o umenie, alebo lepšie raz vidieť ako sto krát počuť... - Stránka 2 Empty Re: Pokusy o umenie, alebo lepšie raz vidieť ako sto krát počuť...

Odoslať  sven St október 07, 2009 12:19 pm

Jakub nic si s toho nerob Dan s nikim toto neprebral keca jak vzdycky, robi zo seba sefa ako Dan seres nas.(sorry za vyraz.)vecina ludi tricka a logo chce, neni to zbytocnost.

/Mierne premazané pre flame. V.


Naposledy upravil sven dňa St október 07, 2009 3:23 pm, celkom upravené 3 krát.
sven
sven

Počet príspevkov : 28
Age : 29
Location : trnava
Registration date : 12.06.2009

Návrat hore Goto down

Pokusy o umenie, alebo lepšie raz vidieť ako sto krát počuť... - Stránka 2 Empty Re: Pokusy o umenie, alebo lepšie raz vidieť ako sto krát počuť...

Odoslať  Tauren St október 07, 2009 12:28 pm

Tauren napísal:ok.
a co ta tak ** ze si ma musel na 10.vyroci gondoru zotriet, ze ked ja nemam ziadnu hru, tak tam nemam co robit?

/Svoje osobné myšlienky si rieš osobne, ďalšie "výlevy" budú automaticky mazané a považované za flame. V.

ziadam ta, aby si vymazal moj profil a celu moju existenciu na tejto stranke. bude to tak lepsie pre obe strany.

/Ak naďalej nechceš byť súčasťou tohto fóra, svoj účet môžeš zmazať sám v osobných nastaveniach. Ak by si s tým mal problém, môžeš mi napísať PM a ja sa o to postarám. Opäť pripomínam že toto nieje súčasťou tejto témy, takže sa prosím držte témy, alebo si založte inú kde tento problém môžete rozoberať. V.
Tauren
Tauren

Počet príspevkov : 43
Age : 35
Registration date : 15.01.2009

Návrat hore Goto down

Pokusy o umenie, alebo lepšie raz vidieť ako sto krát počuť... - Stránka 2 Empty Re: Pokusy o umenie, alebo lepšie raz vidieť ako sto krát počuť...

Odoslať  DejF Ut november 03, 2009 6:24 pm

DejF
DejF

Počet príspevkov : 174
Age : 30
Registration date : 25.11.2008

Návrat hore Goto down

Pokusy o umenie, alebo lepšie raz vidieť ako sto krát počuť... - Stránka 2 Empty Re: Pokusy o umenie, alebo lepšie raz vidieť ako sto krát počuť...

Odoslať  kambodzak So január 09, 2010 1:19 am

DejF napísal:https://2img.net/r/ihimizer/img197/8162/1004411t.jpg
tak toto som robil dnes v skole...
som nevedel ze tu litiku tak lubis...
kambodzak
kambodzak

Počet príspevkov : 84
Age : 31
Location : Trnava?
Registration date : 26.10.2008

Návrat hore Goto down

Pokusy o umenie, alebo lepšie raz vidieť ako sto krát počuť... - Stránka 2 Empty Re: Pokusy o umenie, alebo lepšie raz vidieť ako sto krát počuť...

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.