Entský snem
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pripomienky k fóru

2 posters

Goto down

Pripomienky k fóru Empty Pripomienky k fóru

Odoslať  Vuel Št október 23, 2008 11:56 pm

Sem píšte prípadné pripomienky (gramatické chyby, požiadavky, pochvaly, sťažnosti,...).
Vuel
Vuel
Admin

Počet príspevkov : 113
Age : 29
Location : Trnava
Registration date : 07.04.2008

https://entskysnem.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Pripomienky k fóru Empty Re: Pripomienky k fóru

Odoslať  Tauren Po marec 16, 2009 12:02 pm

neslo by nejakym sposobom zmenit tie reklamy co sa tu zobrazuju? myslim ako ich tematiku, pretoze mi niekedy pridu fakt od veci, a niekedy proste neladia s celkovym zameranim tejto stranky (naposledy napriklad ponuka na zoznamenie s istou dievcinou, pricom je zobrazeny komplet profil). neviem, ako je to tu, ale niektore servery ti dovolia nastavit zameranie ponukanej reklamy (ked uz to musi byt s tou reklamou Very Happy )
Tauren
Tauren

Počet príspevkov : 43
Age : 35
Registration date : 15.01.2009

Návrat hore Goto down

Pripomienky k fóru Empty Re: Pripomienky k fóru

Odoslať  Vuel Po marec 16, 2009 9:04 pm

Nie, táto reklama sa nedá ani odstrániť ani upraviť. Tento webový priestor máme zdarma, spolu s funkciami fóra. Na oplátku si prevádzkovateľ vyhradzuje právo vložiť do fór reklamu. Pokiaľ viem tak po prihlásení reklama mizne, dúfam že vám teda ž tak nezavadzia.
Vuel
Vuel
Admin

Počet príspevkov : 113
Age : 29
Location : Trnava
Registration date : 07.04.2008

https://entskysnem.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Pripomienky k fóru Empty Re: Pripomienky k fóru

Odoslať  Tauren Po marec 16, 2009 11:54 pm

to že tam ta reklama je, to mi nevadi - to je cena za priestor. ja len ze niektore free servery ti daju ponuku na tematiku zobrazovanej reklamy, popripade sposobom, ako funguje GoogleAds(podla keywords zahrnutych v popise stranky ti hodi pribuzne temy reklam). ale ked sa neda zmenit, tak sa neda...
Tauren
Tauren

Počet príspevkov : 43
Age : 35
Registration date : 15.01.2009

Návrat hore Goto down

Pripomienky k fóru Empty Re: Pripomienky k fóru

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.